Jūs esate čia: Pradžia Veikla

Veikla

El. paštas Spausdinti PDF

Klubas "Vienam gale kablys" ne tik žvejoja, bet ir organizuoja Lietuvoje jau gerai žinomus žuklės renginius. Per ilgus metus sukaupta organizavimo patirtimi klubas noriai dalinasi su kitais, padėdami jiems organizuoti savo renginius. "Vienam gale kablys" jau eilę metų prisideda organizuojant UAB "Ūkininko patarėjas" rengiamas spiningavimo varžybas savadarbiais masalais.

Renginys per eilę metų įgijo populiarių varžybų statusą, kasmet į jas susirenka auksarankiai žvejai iš visos Lietuvos. Visiems rūpi išbandyti laimę gaudant savos gamybos masalais. Pabandyti pagauti margašonę kasmet atvyksta visas būrys jaunųnų žvejų ir net moteriškos lyties atstovių. Organizatorai steigia solidžius prizus. Tai nuostabi šventė visai šeimai.

Klubas prisidėdavo prie populiarių Lietuvos studentų žvejybos varžybų "KTU Žvejys" organizavimo. Renginys nuo kelių studentų pasisėdėjimo prie meškerių pavirto į masinį 2 dienų renginį su įspūdingais prizais ir studentiška programa.

Prizų gausa ir kokybe galėtų pavydėti net ir rimti žvejų klubai. "KTU Žvejys" tapo KTU mechanikos fakulteto vizitine kortele.

Kas met vis labiau ir labiau populiarėja žūklė jūroje nuo kranto. Kaip tradicija tapo varžybos Karklėje. Dviejų dienų varžybose rungiasi ir spiningo meistrai,  ir dugninės asai. Klubas mielai sutiko padėti žurnalo "Žvejys ir Žuvis" redakcijai organizuoti šį renginį.

Varžybose įspūdingai atrodo spiningo meistrai bešokinėjantys per Baltijos bangas, bei dugnine gaudantys žvejai, nusėdę ne vieną kilometrą paplūdimio.

Be abejo, klubo "Vienam gale kablys" pagrindinis renginys yra "Kur tu, karpi...?". 1997 m. pirmą kartą įvykęs renginys susilaukė tikrai didelio dalyvių ir svečių bei masinės informacijos priemonių susidomėjimo. Varžybų eigą plačiai komentavo spauda bei televizijos, žurnalai ,,Žvejys ir žuvis’’, ,,Meškeriotojas’’,”Meisteris”, „Žūklė“ , radijo stotys. Varžybose dalyvavo daug sporto, muzikos ir televizijos žvaigždžių. Visi varžybų rėmėjai ir dalyviai pripažino, kad varžybos suorganizuotos solidžiai, reklaminis paketas, pasiūlytas rėmėjams, įvykdytas su kaupu, pasiteisino lėšos išleistos prizams ir išorinei reklamai varžybų vietoje. Tęsiant tradicijas šios varžybos organizuojamos kiekvienais metais. Nuo 2000-tųjų metų 24 valandų karpių žūklės varžybos tapo žinomos kaip “Kur tu, Karpi ?-” ir yra skirtos tokiems žvejams, kurių mūsų šalyje ne viena dešimtis tūkstančių. Juolab, kad į tokias šventes žvejai atvažiuoja ne vieni, bet dažnai ir su šeimomis bei draugais. Šį renginį jau eilę metų remia tokios firmos kaip: Kia Motors Lietuva, BTA draudimas, Norvelita, Gravera, Gerovė, Wynn‘s, Raseinių žuvininkystė, Romada, Aisė ir daugelis kitų įmonių bei Lietuvos masinio informavimo priemonių. Varžybos vyksta kaimo ir turizmo sodybos „Karpynė“ tvenkiniuose. Per pastaruosius metus varžybos išaugo iki tokių mastų, kad tvenkinys tapo per mažas sutalpinti visus norinčius dalyvius. Norinčiųjų dalyvauti skaičius visada yra didesnis negu esama žvejybinių vietų. Puikus bendradarbiavimas su sodybos “Karpynė“ savininkais leido šį renginį padaryti masišką, į kurį susirenka apie 80 žvejų-mėgėjų komandų ir jų sirgalių iš visos Lietuvos. Renginio kulminacija yra vakarinis koncertas, kuris pastaraisiais metais tapo Raseinių krašto švente, surenkančia 3-4 tūkstančius žiūrovų. Puikiai sodybos „Karpynė“ suorganizuota koncertinė programa varžybų metu pritraukia ne tik stebėti varžybų, bet ir puikiai praleisti laiką su šeimomis geroje aplinkoje su populiariomis Lietuvos estrados žvaigždėmis.
Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 29 Gegužė 2008 10:00 )  

Naujausios nuotraukos

IMG_5312
IMG_5367
IMG_5368
IMG_5369
{jatabs type="modules" animType="animMoveHor" style="opal" position="top" widthTabs="120" heightTabs="38" width="100%" height="320" mouseType="click" duration="1000" colors="10" module="ja-tabs" }{/jatabs}

Mūsų draugai