Renginiai Lietuvoje ir Latvijoje

Klubas organizuoja įvairius renginius, bet labiausiai žinoma veikla – sportinės žūklės varžybos, kuriose gali dalyvauti visi norintys išbandyti savo sėkmę Lietuvos žvejai. Iš dalyvaujančiųjų tereikia tik noro, laiku registruotis, susimokėti dalyvio mokestį ir paskirtą dieną, laiku atvykti į varžybas.

Sportinės žūklės varžybos – skirtingos. Dalyvaujama komandomis arba individualiai. Sąlygos aprašomos iš anksto, daugeliui jos yra žinomos, kadangi sportinės žūklės renginiai yra jau tapę tradiciniais.

Viena iš masiškiausių – pačiame vasarinės žūklės įkarštyje, kaimo sodyboje „KARPYNĖ“, Raseinių rajone rengiamos 24 val. trukmės varžybas „KUR TU, KARPI?“. Į varžybas suvažiuoja žūklautojų komandos iš skirtingų Lietuvos kraštų, parodyti savo patirtį karpiavimo varžybose. Komandos dalyvauja siekdamos parodyti savo įgūdžius, dalyvius vilioja vertingi Prizai, įteikiami Diplomai. Paskutiniaisiais metais žūklautojams ypač sukyla azartas, nes pasisekus sugauti ‘Auksinį Karpį’, laukia įspūdingas Prizas – KIA automobilis.

Papėje, Baltijos jūros Latvijos pakrantėje „Vienam gale kablys“ jau eilę metų rengia ATVIROJO ŽVEJYBOS NUO KRANTO JŪROJE ČEMPIONATO I ETAPO varžybas „BALTIC FISHING CHALLENGE“. Dalyvauja Jūrinės žūklės nuo kranto entuziastai, Neptūnas aniems dosnus, negaili Prizų ir siurprizų.

Jūra nenuspėjama, laimikiai – skirtingi, bet tuo šios varžybos ir nuostabios. Dažnai sportininkai suvažiuoja šeimomis, pramogauja beveik laukinės gamtos prieglobstyje.

Vasaros sezono kulminacija – LAŠIŠADIENIS. Kasmet, Kauno sportinės žūklės klubas „Vienam gale kablys“ rengia varžybas „ST.CROIX taurė“. Lietuvos upių Karalienės paieškos ir vilionės vykdomos Neries upėje, varžybų vieta –  kaimo turizmo sodyboje „Senosios Gegužinės ūkis“, Gegužinės k., Palomenės sen., Kaišiadorių r.

Sportinė žūklė vykdoma atskiruose, kiekvienam dalyviui skirtuose ruožuose, kurie ištraukiami burtų keliu. Nugalėtojui – ST.CROIX taurė, įsteigta rėmėjų, vertingi prizai, kaip ir kitiems prizinių vietų laimėtojams.