2023 m. klubo rengiamos varžybos + 2022 m., 2021 m. ir 2020 m.

Žvejų asmeninė, komandinė įskaita skirtingose kategorijose

SHIMANO BALTIC FISHING CHALLENGE 2023

Kauno sportinės žūklės klubas Vienam gale kablys
Jūrinės žūklės nuo kranto Lietuvos čempionato 1 etapas

Kauno Sportinės žūklės klubas „Vienam gale kablys“ 2023 m. gegužės 19 – 21 d. Papėje, Latvijos pajūryje rengia Jūrinės žūklės nuo kranto Lietuvos čempionato 1 etapo varžybas „SHIMANO BALTIC FISHING CHALLENGE 2023“. Renginio informacija – Tituliniame puslapyje ir atskirame post`e.

Nusprendę dalyvauti, ten pat galite atlikti registraciją, išsiųsdami apmokėto dalyvio mokesčio pavedimo kopiją el. paštu. Papildoma informacija – nurodytu telefonu.
Programą, pilną visų varžybų nuostatų aprašymą galite parsisiųsti į savo įrenginį jau dabar, peržiūrėjimui, apsvarstymui registruotis. Nusprendę dalyvauti, čia pat galite atlikti registraciją ir išsiųsdami apmokėto dalyvio mokesčio pavedimo kopiją el. paštu: info@vienamgalekablys.lt .

Sekite naujienas FACEBOOK paskyroje ir šiame Klubo tinklalapyje.

6.56 val. spiningavimo žūklės varžybos SENOSIOS GEGUŽINĖS ŪKIO LAŠIŠADIENIS, ST. CROIX TAURĖ 2022

Kauno sportinės žūklės klubas Vienam gale kablys
Spiningavimo žūklės varžybos Neries upėje

Kauno Sportinės žūklės klubas „Vienam gale kablys“ kartu su UAB „Triturus“ ir kaimo turizmo sodyba „Senosios Gegužinės ūkis“ 2022 m. spalio 1 d. rengia 6.56 val. trukmės varžybas „Senosios Gegužinės ūkio Lašišadienis – ST.CROIX taurė 2022“. Renginio informacija – Tituliniame puslapyje ir atskirame post`e.

Nusprendę dalyvauti, ten pat galite atlikti registraciją, išsiųsdami apmokėto dalyvio mokesčio pavedimo kopiją el. paštu. Papildoma informacija – nurodytu telefonu.
Programą, pilną varžybų nuostatų aprašymą galite parsisiųsti į savo įrenginį jau dabar, peržiūrėjimui, apsvarstymui registruotis. Nusprendę dalyvauti, čia pat galite atlikti registraciją ir išsiųsdami apmokėto dalyvio mokesčio pavedimo kopiją el. paštu: info@vienamgalekablys.lt .

 

Žūklės sektoriai

 

Sekite naujienas FACEBOOK paskyroje ir šiame Klubo tinklalapyje.

7.14 val. sportinės žūklės varžybos SENOSIOS GEGUŽINĖS ŪKIO LAŠIŠADIENIS, ST. CROIX TAURĖ 2021

Kauno sportinės žūklės klubas Vienam gale kablys
Sportinės žūklės varžybos Neries upėje

Kauno Sportinės žūklės klubas „Vienam gale kablys“ kartu su UAB „Triturus“ ir kaimo turizmo sodyba „Senosios Gegužinės ūkis“ 2021 m. rugsėjo 25 d. rengia 7.14 val. trukmės varžybas „ST.CROIX taurė 2021 – Senosios Gegužinės ūkio Lašišadienis“. Renginio informacija – Tituliniame puslapyje ir atskirame post`e.

Programą ir taisykles galite parsisiųsti į savo įrenginį, asmeniškai peržiūrėti. Nusprendę dalyvauti, ten pat galite atlikti registraciją, išsiųsdami apmokėto dalyvio mokesčio pavedimo kopiją. Papildoma informacija, jei atsitiktų sunkesnis variantas, spręndžant Lietuvos visuomenės sveikatos klausimus, bus tikslinama, suderinus su savivaldybės ir aukštesnėmis valstybinėmis instancijomis.

Programą, taisykles, pilną nuostatų aprašymą galite parsisiųsti į savo įrenginį jau dabar, peržiūrėjimui, apsvarstymui registruotis. Nusprendę dalyvauti, čia pat galite atlikti registraciją ir išsiųsdami apmokėto dalyvio mokesčio pavedimo kopiją el. paštu: info@vienamgalekablys.lt .

 

Žūklės sektoriai

24 val. sportinės žūklės varžybos „DYNAMITE BAITS KUR TU, KARPI?- 2021“

Komandinės varžybos

Kauno Sportinės žūklės klubas „Vienam gale kablys“ sodyboje „KARPYNĖ“ 2021 m. rugsėjo 14-15 d. siekdami populiarinti mėgėjišką ir sportinę žūklę Lietuvoje, skatinti žvejų klubų tradicijų kūrimą, sportinės žūklės įgūdžių ir naujų laisvalaikio praleidimo formų ieškojimą, žvejybos kultūros augimą, vandens telkinių šeimininkų bei nuomotojų bendradarbiavimo su žūklės klubais vystymą, rengia 24 val. trukmės varžybas „DYNAMITE BAITS KUR TU, KARPI?- 2021“.

Varžybų vieta: Tvenkinys prie automagistralės Vilnius-Klaipėda 173 km. (Sodyba „KARPYNĖ“, Raseinių seniūnija). Platesnė renginio informacija – Tituliniame puslapyje ir atskirame post`e.

Programą ir pilną nuostatų aprašymą galite parsisiųsti į savo įrenginį, asmeniškai peržiūrėti, apsvarstymui registruotis. Nusprendę dalyvauti, ten pat galite atlikti registraciją, išsiųsdami apmokėto dalyvio mokesčio pavedimo kopiją.

PASTABA: Papildoma informacija, jei per artimiausią  mėnesį iki varžybų atsitiktų sunkesnis COVID-19 pandemijos variantas, spręndžant Lietuvos visuomenės sveikatos klausimus, bus tikslinama, suderinus su savivaldybės ir aukštesnėmis valstybinėmis instancijomis.

7.09 val. sportinės žūklės varžybos SENOSIOS GEGUŽINĖS ŪKIO LAŠIŠADIENIS, ST. CROIX TAURĖ 2020

Asmeninės įskaitos varžybos

Jei situacija Lietuvoje dėl COVID-19 pandemijos nepablogės, Kauno Sportinės žūklės klubas „Vienam gale kablys“ kartu su UAB „Triturus“ ir kaimo turizmo sodyba „Senosios Gegužinės ūkis“ 2020 m. rugsėjo 26 d. rengia 7.09 val. trukmės varžybas „ST.CROIX taurė 2020 – Senosios Gegužinės ūkio Lašišadienis“. Renginio informacija – Tituliniame puslapyje ir atskirame post`e.

Programą ir taisykles galite parsisiųsti į savo įrenginį, asmeniškai peržiūrėti. Nusprendę dalyvauti, ten pat galite atlikti registraciją, išsiųsdami apmokėto dalyvio mokesčio pavedimo kopiją. Papildoma informacija, jei atsitiktų sunkesnis variantas, spręndžant Lietuvos visuomenės sveikatos klausimus, bus tikslinama, suderinus su savivaldybės ir aukštesnėmis valstybinėmis instancijomis.

Programą, taisykles, pilną nuostatų aprašymą galite parsisiųsti į savo įrenginį jau dabar, peržiūrėjimui, apsvarstymui registruotis. Nusprendę dalyvauti, čia pat galite atlikti registraciją ir išsiųsdami apmokėto dalyvio mokesčio pavedimo kopiją.

24 val. žūklės varžybos DYNAMITE BAITS – Kur tu, Karpi? 2020

Kauno Sportinės žūklės klubas „Vienam gale kablys” 2020 m. liepos 25-26 dienomis, kartu su Kaimo turizmo sodyba „KARPYNĖ”, rengia 24 val. trukmės varžybas „DYNAMITE BAITS – Kur tu, Karpi? 2020”. Nusprendus dalyvauti, privaloma atlikti registraciją ir išsiųsti apmokėto dalyvio mokesčio pavedimo kopiją.

I. Varžybų tikslas:
Pasaulinėje praktikoje populiarūs panašaus pobūdžio renginiai, todėl rengiamų varžybų tikslas – populiarinti mėgėjišką ir sportinę žūklę Lietuvoje, skatinti žvejų klubų tradicijų kūrimą, sportinės žūklės įgūdžių ir naujų laisvalaikio praleidimo formų ieškojimą, žvejybos kultūros augimą, vandens telkinių šeimininkų bei nuomotojų bendradarbiavimo su žūklės klubais vystymą.

II. Varžybų statusas, organizatoriai:
Varžybas organizuoja ne pelno siekianti organizacija Kauno sportinės žūklės klubas „Vienam gale kablys” ir Kaimo turizmo sodyba “Karpynė” Varžybos bus oficialiai registruotos pagal Lietuvos Respublikos sporto rėmimo įstatymo reikalavimus numatytose organizacijose ir varžybų rėmėjams taikomos visos šiame įstatyme numatytos lengvatos.

III. Varžybų vieta ir laikas:
Varžybų vieta: Tvenkinys prie automagistralės Vilnius-Klaipėda 173 km. (Sodyba „Karpynė”, Raseinių seniūnija)
Varžybų laikas: 2020 liepos 25-26 d.
Varžybų trukmė: 24 valandos (plačiau – skyriuje “Dienotvarkė”)

IV. Varžybų dalyviai:
• Varžybų dalyviais gali būti komandos iš dviejų asmenų. Dalyvių amžius neribojamas.
• Varžybose dalyvaujančių komandų skaičius ribojamas, atsižvelgiant į žvejybos sektorių skaičių
• Pirmumo teisę turi komandos užsiregistravusios ir sumokėjusios starto mokestį iš anksto.
• Išankstinė dalyvių registracija pradedama nuo birželio 19 d.12.00 val.
• Registruotis ir įsigyti bilietus galima žūklės salonuose „Inkaras” Raudondvario pl. 117a, Kaunas „Žvejo kultas” URMO bazėje rytine galerija 17 sandėlis Kaunas, „Žūklys“ V. Krėvės per. 104J, Kaunas ir “Vienam gale kablys” Marijampolėje, Kauno g. 15.
• Registruotis galima telefonais 8-612-19970, 8-687-79515 arba 8-698-45884 , startinį mokestį sumokant pavedimu į Kauno sportinės žūklės klubo “Vienam gale kablys” sąskaitą Nr.LT527044060002922839, AB SEB BANKAS, banko kodas 70440. MOKĖJIMO PASKIRTYJE NURODYTI KOMANDOS PAVADINIMĄ. Pavedimo kopijas atsiųsti el. paštu klubas@vienamgalekablys.lt iki 2020 m. liepos 23 d.

V. Starto mokestis:
• Registruojantis ir sumokant starto mokestį iš anksto – 200 EUR – komandai. STARTO MOKESTIS NEGRAŽINAMAS.
• Kiekviena užregistruota komanda gauna dalyvio korteles su starto numeriu, finansinius dokumentus apie sumokėtą startinį mokestį, rėmėjų suvenyrus.
• Varžybų metu kortelės turi būti prisegtos ant dalyvių gerai matomoje vietoje.
• Dalyvio kortelę perduoti kitam asmeniui draudžiama.
• Registruojantis, komandos nurodo jų sugalvotą komandos pavadinimą ir abiejų jos narių vardus ir pavardes.
• Lygiomis teisėmis, kartu su visais varžybų dalyviais, dalyvauja ir garbės svečiai, kuriuos savo nuožiūra kviečia varžybų organizatoriai.

VI. Prizinis fondas, nugalėtojų išaiškinimas, varžybų taisyklės:
• Varžybų dalyviai gaudo karpius, amūrus, karosus ir lynus. Kitos sugautos žuvys į varžybų įskaitą neįtraukiamos.
• Varžybų vietoje 2020-07-21 dieną 17.00 val. organizatorių atstovai, dalyvaujant vandens telkinio šeimininkams, audito firmos „Gaudera“ bei žiniasklaidos atstovams, pažymi ir paleidžia į vandenį 13 specialiais žetonais pažymėtus karpius: vieną „KIA-KARPĮ”, pažymėtą „KIA” ženklu, du „SIDABRINIUS-KARPIUS”, pažymėtus vienodais “sidabriniais” ženklais ir dešimt „BRONZINIŲ-KARPIŲ”, pažymėtus vienodais “bronziniais” ženklais.
• Apie žuvų pažymėjimą, jų rūšį ir dydį, žymėjimo pavyzdžius ir įleidimą į vandens telkinį yra surašomas aktas, kurį pasirašo audito kompanijos ir organizatorių atstovai.
• Apie žymėtų karpių paleidimą varžybų vietoje informuojama žiniasklaidos priemonėse.
• Nuo žuvies paleidimo dienos iki varžybų pradžios vandens telkinyje yra skelbiamas moratoriumas ir ši teritorija yra saugoma.
• Kiekvienos komandos sugautų žymėtų ir nežymėtų žuvų kiekis neribojamas.
• Už kiekvieną sugautą žymėtą žuvį išmokamas, įteikiamas žemiau nurodytas piniginis prizas ar daiktinis prizas.
• Prizai sumokami vietoje, sekretoriate, pateikus asmens dokumentą (pasas, vairuotojo pažymėjimas), po varžybų uždarymo.
• Prieš sektorių burtų traukimą aukciono budu yra parduodamas VIP sektorius. Komanda, nusipirkusi VIP sektorių, turi teisę pasirinkti bet kurį sektorių, esantį aplink vandens telkinį.

Prizai:
1. Sugavus „KIA-KARPĮ” komanda gauna pagrindinį prizą
KIA automobilį.
2. Nepagavus „KIA-KARPIO” – pagrindinis prizas pralošiamas loterijos būdu.
3. Nepagavus „KIA-KARPIO”, varžybų uždarymo metu iš visų dalyvavusių komandų burtų keliu bus išrinkta komanda, kuriai bus įteiktas prizas KIA RIO automobilis. Loterija vykdoma sekančiai: į permatoma indą sudedami kamuoliukai su kiekvienos komandos dalyvavusios varžybose pavadinimu, traukiami kamuoliukai su komandų pavadinimais ir skaitomi viešai, laimi paskutinis likęs kamuoliukas inde. Paskelbus komandą – nugalėtoją ji privalo iš karto prisistatyti organizatoriams su dalyvio kortelėmis. Komandai neatvykus, laimi priešpaskutinė ištraukta komanda, dalyvaujanti varžybų uždaryme.
4. Už kiekvieną sugautą „SIDABRINĮ-KARPĮ” komanda gauna-piniginį prizą – 290 EUR.
5. Už kiekvieną sugautą „BRONZINĮ-KARPĮ” komanda gauna-piniginį prizą – 60 EUR.
6. Komanda, sugavusi daugiausiai žuvų pagal svorį (į bendrą kiekį įeina ir žymėtos žuvys) gauna vertingus prizus, taurę, diplomą už I vietą.
7. Vertingus prizus ir atitinkamo laipsnio diplomus gauna komandos, užėmusios II ir III vietas.
8. Komanda, pagavusi didžiausią karpį, apdovanojama prizu ir specialiu diplomu.
Varžybų dienotvarkė:
• Dalyvių registracija: 2020-07-25 (šeštadienį) nuo 7.30 iki 9.00 val.
• Varžybų atidarymas ir burtų traukimas 2020-07-25 (šeštadienį) nuo 9.00 val. – 10.00 val.
• Komandos įleidžiamos į joms skirtus žūklės sektorius nuo 10.00 val.
• Jaukinimo pradžia – 11.50 val. (geltona raketa).
• Startas – 12.00 val. (žalia raketa).
• Koncertas ir pramogos – nuo 18.00 val.
• Finišas – 2020-07-25 (sekmadienį) 12.00 val. (raudona raketa).
Varžybų taisyklės:
1. Kiekviena varžybose dalyvaujanti komanda žvejoja tik jai skirtame žūklės sektoriuje.
2. Komanda žvejoja ne daugiau kaip dviem meškerėmis (plūdinėmis arba dugninėmis), galima naudoti „markerius“.
3. Meškerės gali būti tik su vienu vienšakiu kabliuku. Atsarginių meškerių skaičius neribojamas, bet vienu metu užmestos gali būti tik dvi.
4. Galima naudoti tik natūralios kilmės (gyvulinius ir augalinius) masalus bei jaukus. Jauko kiekis neribojamas.
5. Jaukinti ir/ar masalus nuvežti naudojant laivelius draudžiama.
6. Komandos nariai gali laisvai judėti po jai skirtą žūklės sektorių. Bristi į vandenį draudžiama.
7. Užkibusi žuvis turi būti ištraukta komandos sektoriaus ribose.
8. Neregistruotiems varžybų dalyviams ar žiūrovams žvejoti varžybų vietoje draudžiama.
9. Varžybų metu žiniasklaidos atstovai (fotografai ir tele bei kino operatoriai) įeiti į žūklės sektorių gali tik gavę tame sektoriuje žvejojančios komandos narių sutikimą.
10. Varžybų metu sugautos žuvys atsargiai atkabinamos ir įleidžiamos į žvejybinius tinklelius, kurie turi būti įmerkti į vandenį. Žvejybiniai tinkleliai negali būti trumpesni nei 2 metrai.
11. Nuo pagavimo iki svėrimo karpiai turi būti laikomi tik tinkleliuose.
12. Sugautos žuvys sveriamos kas 4 val. Paskutinis laimikių svėrimas vyksta po finalinio signalo (raudonos raketos). Svėrimo metu dalyvauja komandos nariai ir 2 teisėjai. Pasvertos žuvys iš karto paleidžiamos atgal į vandens telkinį.
13. Sužalotos arba negyvos žuvys, kurios negali būti paleistos, įskaiton neįrašomos.
14. Teisėjas bet kuriuo varžybų metu gali pareikalauti dalyvio ištraukti iš vandens meškerę ir patikrinti kabliukų skaičių bei naudojamą masalą. Prieš varžybas ir jų metu teisėjas turi teisę patikrinti žūklės sektoriuje esančius komandos narių daiktus (kuprines, žvejybines dėžes, atsargines meškeres).
15. Pasibaigus varžyboms komandos sutvarko žūklės sektorių, kuriame žvejojo varžybų metu.
16. Po finalinio signalo ištraukti žvejybinius tinklelius iš vandens galima tik gavus teisėjo leidimą.
17. Žuvys, ištrauktos po finalinės raketos, turi būti iškart paleistos atgal į vandenį ir į varžybų įskaitą neįtraukiamos (netgi ir tuo atveju jeigu ir užkibo dar prieš finalo signalą).
18. Sugavus pažymėtą karpį (tiek “KIA KARPĮ”, tiek “SIDABRINĮ”, tiek “BRONZINĮ”), komanda iš karto praneša apie tai kaimyninių sektorių žvejams ir tuojau pat pakviečia teisėjus užfiksuoti pagavimo faktą. Iki ateinant teisėjams žymėtos žuvies nukabinti nuo kabliuko negalima.
19. Varžybų pabaiga skelbiama atskiru signalu (raudona raketa). Po jo žvejoti draudžiama ir dalyviai privalo nedelsiant ištraukti meškeres iš vandens.
20. Naudotis Echolotais draudžiama.
21. Varžybų dalyvis (komanda) įspėjamas arba diskvalifikuojamas, jei:
1) Meškeriojo ar turėjo žūklės sektoriuje varžybų nuostatus neatitinkančių žvejybos įrankių.
2) Vienu metu žvejojo trimis ar daugiau meškerių.
3) Žvejojo meškere, turinčia daugiau nei vieną kabliuką.
4) Žvejojo prieš startą arba pasibaigus varžyboms.
5) Pagauta žuvis buvo ne žvejybiniame tinklelyje.
6) Turėjo ne varžybų metu pagautos žuvies.
7) Pasibaigus varžyboms nesutvarkė savo žūklės sektoriaus.
8) Pažeidė kitus šių varžybų nuostatus.
21. Diskvalifikuotoms komandoms startinis mokestis negražinamas.
22. Diskvalifikavus vieną komandos narį, diskvalifikuojama ir komanda.
23. Diskvalifikuota komanda netenka teisės į visus varžybų prizus, numatytus skyriuje „Prizai”.
24. Kilusius ginčus nagrinėja Teisėjų kolegija. Galutinį sprendimą priima varžybų komisaras.
25. Varžybų rezultatai skelbiami ir nugalėtojai apdovanojami ne vėliau kaip per tris valandas nuo varžybų pabaigos.
26. Visi varžybų dalyviai sutinka su sąlyga, kad varžybų metu padarytos fotonuotraukos ir filmuota medžiaga gali būti, organizatorių nuožiūra, panaudota žiniasklaidos priemonėse arba reklaminiais tikslais.
27. Visi varžybų dalyviai sutinka kad pateikti duomenys gali būti tvarkomi ir naudojami viešojo intereso ir organizatorių labui, organizuojant renginį „DYNAMITE BAITS, KUR TU KARPI?“
28. Žurnalistų akreditacija vyksta kartu su dalyvių registracija.
29. Šie nuostatai skelbiami masinės informacijos priemonėse.

DĖMESIO!!!

ŠIAIS METAIS DĖL COVID-19 BALTIC FISHING CHALLENGE 2020 NEĮVYKS.